0
0

Kartice i adapteri

  

Ukupno pronađenih artikala: 37

NO NAME LAN01696
FX-8188E Wireless USB adapter sa antenom

FX-8188E Wireless USB adapter sa antenom

Šifra: LAN01696
9.66€     
D-LINK LAN02013
DWA-121 Wireless N 150 Micro USB adapter

DWA-121 Wireless N 150 Micro USB adapter

Šifra: LAN02013
13.53€     
Rotronic 21.13.1192
ROLINE 10/100 PoE Injector, 15.4W

ROLINE 10/100 PoE Injector, 15.4W

Šifra: 85017392
13.79€     
Ubiquiti POE-24-12W
Poe injector, 24V DC @ 0.5A, 12 watts

Poe injector, 24V DC @ 0.5A, 12 watts

Šifra: 85016601
15.29€     
E-GREEN LAN01717
PCI-Express kontroler 1-port Gigabit Ethernet

PCI-Express kontroler 1-port Gigabit Ethernet

Šifra: LAN01717
15.43€     
Rotronic 12.99.1107-10
VALUE USB 2.0 to Fast Ethernet Converter

VALUE USB 2.0 to Fast Ethernet Converter

Šifra: 85009044
17.19€     
D-LINK LAN00589
DWA-131 Wireless N USB Nano adapter

DWA-131 Wireless N USB Nano adapter

Šifra: LAN00589
17.24€     
TP-LINK UE200
UE200, USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter, Boja: Bijela

UE200, USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adapter, Boja: Bijela

Šifra: 85012587
17.97€     
Rotronic 21.13.1193
ROLINE 10/100/1000 PoE Injector, 30W

ROLINE 10/100/1000 PoE Injector, 30W

Šifra: 85017393
19.06€     
Cudy PoE150
PoE150 Gigabit PoE Injector (Supplier Adapter) 802.3af 10/100/1000Mb/s, max izlazna snaga do 15.4W,

PoE150 Gigabit PoE Injector (Supplier Adapter) 802.3af 10/100/1000Mb/s, max izlazna snaga do 15.4W, ulazni napon 100~240V AC, Power over Ethernet do 100m, strujne i prenaponske zaštite, radna temperatura -40 do 40℃

Šifra: 85016854
19.78€     
Ubiquiti POE-48-24W
Poe injector, POE-48-24W

Poe injector, POE-48-24W

Šifra: 85016882
23.60€     
Cudy SM100GSB-20A
SM100GSB-20A fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-D single-mode 1310nm TX

SM100GSB-20A fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-D single-mode 1310nm TX / 1550nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) PS-G35-20

Šifra: 85017669
24.50€     
D-LINK LAN01351
DWA-171 Wireless Dual Band USB Adapter

DWA-171 Wireless Dual Band USB Adapter

Šifra: LAN01351
25.05€     
Cudy PoE200
PoE200 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna snaga do 30W, Power over Eth

PoE200 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna snaga do 30W, Power over Ethernet do 100m

Šifra: 85016855
25.23€     
TP-Link TL-WN881ND
TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express Adapter, 2x Detachable Omni directional antenna

TP-Link TL-WN881ND 300Mbps Wireless N PCI Express Adapter, 2x Detachable Omni directional antenna

Šifra: TL-WN881ND
27.23€     
D-Link PSM-12V-38-B
12V 3A PSU Accessory Black (Interchangeable Euro/ UK plug)

12V 3A PSU Accessory Black (Interchangeable Euro/ UK plug)

Šifra: 85013370
28.17€     
D-LINK LAN00686
DWA-127 Wireless USB adapter

DWA-127 Wireless USB adapter

Šifra: LAN00686
29.02€     
Cudy MC100SA-20
MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)

MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)

Šifra: 85016991
29.95€