Dobro došli na web portal GPS CENTAR! Na našem portalu možete naći preko 10.000 artkala. Računari, mobilni telefoni, televizori , navigacije. Vršimo takodje i servis računara, mobilnih telefona, navigacija.
0
0

Kartice i adapteri

  

Ukupno pronađenih artikala: 26

Cudy PE10
PE10 Gigabit mrežna PCI Express kartica 10/100/1000Mb/s, Realtek RTL8168E čip

PE10 Gigabit mrežna PCI Express kartica 10/100/1000Mb/s, Realtek RTL8168E čip

Šifra: 85016852
12.58€     
Rotronic 21.13.1192
ROLINE 10/100 PoE Injector, 15.4W

ROLINE 10/100 PoE Injector, 15.4W

Šifra: 85017392
13.79€     
Ubiquiti POE-24-12W
Poe injector, 24V DC @ 0.5A, 12 watts

Poe injector, 24V DC @ 0.5A, 12 watts

Šifra: 85016601
15.29€     
TP-Link TG-3468
TP-Link TG-3468 PCIe Gigabitna mrežna kartica

TP-Link TG-3468 PCIe Gigabitna mrežna kartica

Šifra: TG-3468
16.88€     
Rotronic 21.13.1193
ROLINE 10/100/1000 PoE Injector, 30W

ROLINE 10/100/1000 PoE Injector, 30W

Šifra: 85017393
18.10€     
Cudy PoE150
PoE150 Gigabit PoE Injector (Supplier Adapter) 802.3af 10/100/1000Mb/s, max izlazna snaga do 15.4W,

PoE150 Gigabit PoE Injector (Supplier Adapter) 802.3af 10/100/1000Mb/s, max izlazna snaga do 15.4W, ulazni napon 100~240V AC, Power over Ethernet do 100m, strujne i prenaponske zaštite, radna temperatura -40 do 40℃

Šifra: 85016854
19.78€     
Ubiquiti POE-48-24W
Poe injector, POE-48-24W

Poe injector, POE-48-24W

Šifra: 85016882
23.60€     
Ubiquiti POE-24-24W
Poe injector POE-24-24W

Poe injector POE-24-24W

Šifra: 85016883
24.50€     
Cudy SM100GSB-20A
SM100GSB-20A fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-D single-mode 1310nm TX

SM100GSB-20A fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-D single-mode 1310nm TX / 1550nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) PS-G35-20

Šifra: 85017669
24.50€     
Cudy PoE200
PoE200 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna snaga do 30W, Power over Eth

PoE200 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna snaga do 30W, Power over Ethernet do 100m

Šifra: 85016855
25.23€     
D-Link PSM-12V-38-B
12V 3A PSU Accessory Black (Interchangeable Euro/ UK plug)

12V 3A PSU Accessory Black (Interchangeable Euro/ UK plug)

Šifra: 85013370
28.17€     
Cudy MC100SA-20
MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)

MC100SA-20 Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter 1310nm dometa do 20km (SC konektor)

Šifra: 85016991
29.95€     
Cudy MC100SB-20A
MC100SB-20A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (1550nm TX / 1310nm RX) do

MC100SB-20A Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber single-mode konverter WDM BiDi (1550nm TX / 1310nm RX) dometa do 20km preko 1 fiber vlakna, BER<1E-9, podržava LFP (SC konektor)

Šifra: 85016992
29.95€     
Cudy SM100GSB
SM100GSB-20B fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-U single-mode 1550nm TX

SM100GSB-20B fiber optički bi-direkcioni WDM 1.25Gb/s SFP modul 1000Base-BX-U single-mode 1550nm TX / 1310nm RX / 12.5dB dometa do 20km (LC konektor) PS-G53-20

Šifra: 85017667
32.46€     
Cudy MC100GMA-05-AS
MC100GMA-05-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverter 850nm dometa do 550m (SC

MC100GMA-05-AS Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s Fiber multi-mode konverter 850nm dometa do 550m (SC konektor)

Šifra: 85016987
33.86€     
TP-LINK TL-POE200
TL-POE200 Power over Ethernet Adapter Kit (sastoji se od TL-POE200A injectora i TL-POE200B splitera;

TL-POE200 Power over Ethernet Adapter Kit (sastoji se od TL-POE200A injectora i TL-POE200B splitera; NIJE kompatibilan sa 802.3af standardom)

Šifra: 85004835
37.14€     
TP-LINK MC100M
MC100CM Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber multi-mode konverter

MC100CM Fast Ethernet 10/100Mb/s Fiber multi-mode konverter

Šifra: 85010744
47.30€     
Cudy PoE300
PoE300 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna snaga do 60W, Power over Eth

PoE300 Gigabit PoE+ Injector (Supplier Adapter) 802.3af/at, max izlazna snaga do 60W, Power over Ethernet do 100m

Šifra: 85017666
48.28€     
  +382 69 19 59 98