Dobro došli na web portal GPS CENTAR! Na našem portalu možete naći preko 10.000 artkala. Računari, mobilni telefoni, televizori , navigacije. Vršimo takodje i servis računara, mobilnih telefona, navigacija.
0
0

Optika

  

Ukupno pronađenih artikala: 2

Rotronic 21.99.8786
Value Fibre Optic Jumper Cable, single-mode, 9/125µm, OS2, LC/LC, 15m, yellow

Value Fibre Optic Jumper Cable, single-mode, 9/125µm, OS2, LC/LC, 15m, yellow

Šifra: 85005315
13.17€     
Rotronic 21.99.8787
Value Fibre Optic Jumper Cable, single-mode, 9/125µm, OS2, LC/LC, 20m, yellow

Value Fibre Optic Jumper Cable, single-mode, 9/125µm, OS2, LC/LC, 20m, yellow

Šifra: 85005316
15.12€     
  +382 69 19 59 98