0
Brendovi
Karakteristike
Android TV
Digitalni signal
Dijagonala
Displej
Displej port
Dodatne funkcije
Dual sim
Ekran na dodir
Ekran na dodir
Ekran osjetiljiv na dodir
FM RADIO
FMRadio
Grafika
Hard Disk
HDMI
Igre za uređaje
Interfejs
Interna memorija
Kapacitet
Kapacitet memorije
Klasa procesora
LED
Led lampa
Mac OS
Matična ploča
Memorija
MP3
Napajanje
Odnos stranica
Operativni sistem
Optčki uredjaj
Povezivanje
Prednja Kamera
Procesor
Proizvođač
Ram memorija
Rezolucija
Rezolucija ekrana
Smart
SMART TV
Socket
SSD DISK
Tip kućišta
Tip memorije
Tip panela
Tip tastature
Učitana mapa
Veličina ekrana
Vertikalno osvežavanje
Vertikalno osvežavanje
VGA
WIFI
Zakrivljen ekran
Zakrivljeni ekran
Serveri
rastuća opadajuća
15%

HP SAS LTO-4 Ultrium RW Data Cartridge 1.6TB

HP SAS LTO-4 Ultrium RW Data Cartridge 1.6TB

66.62
56.63 €
15%

HDD 2TB Exos 7E8 SATA

HDD 2TB Exos 7E8 SATA (za Dell servere T30, T40, T130 i T140)

109.61
93.17 €
15%

Lenovo SAS 2TB 3.5" SAS HDD

Lenovo SAS 2TB 3.5" SAS HDD

117.45
99.83 €
15%

Lenovo SAS 3TB 3.5" SAS HDD

Lenovo SAS 3TB 3.5" SAS HDD

133.11
113.14 €
15%

Hynix RAM 8GB 2400MHz 1Rx8 ECC UDIMM (za Dell PowerEdge T130II)

Hynix RAM 8GB 2400MHz 1Rx8 ECC UDIMM (za Dell PowerEdge T130II)

148.76
126.45 €
15%

SFP (Small Form Pluggable) 02311BJC, SFP+ BIDI 10KM, 1270/1330nm, compatible, pair

SFP (Small Form Pluggable) 02311BJC, SFP+ BIDI 10KM, 1270/1330nm, compatible, pair

156.59
133.10 €
15%

Lenovo SAS 4TB 3.5" SAS HDD

Lenovo SAS 4TB 3.5" SAS HDD

164.42
139.76 €
15%

Micron RAM 8GB 2400GHz DDR4 RDIMM9

Micron RAM 8GB 2400GHz DDR4 RDIMM9 (za T130, T140)

187.91
159.72 €
15%

HP RAM 16GB 2Rx4 PC3-12800R DDR3 Memory DIMM

HP RAM 16GB 2Rx4 PC3-12800R DDR3 Memory DIMM

418.87
356.04 €
15%

Asus Server RS100-E10-PI2 1U RACK

Asus Server RS100-E10-PI2 1U RACK, Socket LGA1151 (Intel® Core™ i3/PENT processors or Xeon® W-1200/2200), RAM up to 128GB (4 DIMM, non ECC an ECC), 1x PCIe x16, 2x M.2 slot, 2x 3.5" drive bay, 4x Gbit LAN, VGA, External Serial Port, 4x USB, Support for Windows Server / Linux

866.93
736.89 €
15%

Dell Server PowerEdge T40 Xeon E-2224G

Dell Server PowerEdge T40 Xeon E-2224G (3.5GHz), 8G (up to 64GB), 1TB, DVDRW, UHD Graphics P630, GLAN, 2x DisplayPort, 1x serial, 2x PS/2, 10x USB, 300W, no OS

919.25
781.36 €
15%

Gigabyte MAIN SERVER UNO: X299 UD4 PRO REV. 1.0, Core i5-7640X

Gigabyte MAIN SERVER UNO: X299 UD4 PRO REV. 1.0, Core i5-7640X (4GHz, 4 Core, 6MB), 32GB 3600MHz DDR4 (up to 128GB), 512GB SSD NVMe + 2x 1TB HDD, RAID (0,1,5,10), Gbit LAN, Chieftec UNC-410S-B-U3 Rackmount 19" 4U

1412.49
1200.62 €
15%

Dell Server PowerEdge T150, Intel Xeon E-2314, 16GB, 2TB, H355, 4x 3.5

Dell Server PowerEdge T150, Intel Xeon E-2314, 16GB, 2TB, H355, 4x 3.5" cabled, 2x Gbit LAN, 300W

2092.59
1778.70 €
15%

DELL PowerEdge R340

PowerEdge R340 Xeon E-2224 4C 1x16GB H330 1x480GB SSD SATA 350W (1+1) 3yr NBD + Sine za Rack

2639.22
2243.34 €
15%

DELL PowerEdge T350 Xeon E-2314 4C 1x16GB H355 1x480GB 600W (1+1) 3yr NBD

DELL PowerEdge T350 Xeon E-2314 4C 1x16GB H355 1x480GB 600W (1+1) 3yr NBD

2785.85
2367.97 €
15%

HP Serveri P56955-B21

HPE DL360 Gen10 4208/64GB/3x1.2TB/2x800W

5344.42
4542.76 €
Pozovite +38269195998